alyson hannigan and alexis denisof wedding

26. listopadu 2011 v 12:15 | lily petrášová
Herci Alyson Hannigan a Alexis Denisof se seznámili při natáčení seriálu Buffy, přemožitelka upírů Ihned mezi nimi přeskočila jiskra, ale Alexis si nechtěl začínat se svou kolegyní. Proto spolu začali chodit až v roce 1999, kdy Alexis přešel do seriálu Angel.
"O Vánocích 2002 jsme jeli do jeho rodinného domku. Koupili jsme si nějaké jídlo, lahodné víno a udělali si piknik u krásného jezera v Napa Valey," vypráví Alyson pro magazín Hello. "Ležela jsem na zádech a koukali jsme na sebe, když v tom Alexis vytáhl krabičku se zásnubním prstýnkem. Můj mozek v tom úžasu vypnul a řekla jsem 'Oh, ne.' Alex vypadal trochu zmateně, ale jakmile jsem přišla k sobě, vyhrkla jsem: 'Tím chci říct ano!'."

Své ANO si tento pár řekl 11. října 2003 a to pod dvěma stromy, neboť věřili tomu, že jim to přinese štěstí. Obřad se konal v Two Bunch Palms Resort & Spa v Palm Springs v Kalifornii. Účastnilo se více jak 85 hostů - mimo jiné i jejich herečtí kolegové: Emma Caulfield , Anthony Steward Head, Joss Whedon, Amy Acker, Neil Patrick Harris.
OBLEČENÍ: Návrhářka Badgley Mischka dodala nádherné svatební šaty pro Alyson - byly bílé s krajkami a korálky. Aly z nich byla nadšená.
Alexis si oblékl oblek značky Hugo Boss.
OSLAVY: 11. říjen 2003 byla sobota a svatba se slavila celý víkend. Po obřadu se slavilo v zahradě hotelu. Pár nejprve odešel, aby měli chvilku pro sebe a poté se připojili k ostatním. Jako hlavní chod se podával humr. Tradiční "první tanec" si pár udělal hned dvakrát... nejprve si zatancovali na přání Alexise na ploužák "Over the Rainbow" a poté na přání Alyson na živější "No Tengo Dinero" od Los Umbrelos.
O hudbu doprovázející slavení se postaral 16-i členný orchestr West Coast Music.
Perfektním zakončením bylo krájení čtyřpatrového dortu.
Myslím si, že měli doslova pohádkovou svatbu. Byla nádherná. Sama Alyson k tomu dodala: "Bylo to skvělé, dokonce lepší, než očekávali a to jsme měli laťku hodně vysoko."
ZAJMAVOSTI:
* Alyson se vsadila se svým otcem o 5 dolarů, že bude (otec) při obřadu plakat - vyhrála.
* Alyson nechala přivést "fotografickou budku", aby se mohla fotit s hosty.
* Alexis chtěl trampolínu, aby mohl skákat radostí.
* Zprávu o jejich sepsal magazín In Style v únoru 2004.
* Po svatbě si udělali líbánky na Tahiti a Bora Bora.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 black wedding dresses black wedding dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 20:55 | Reagovat

Q. Why did the teacher jump into the lake?
http://www.standdress.com/mother-of-the-bride-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama