Jason Segel - Rozhovor

11. ledna 2012 v 13:07 | Lily |  Jason Segel

Jsi nezadaný?
Jsem. Rozhodně. Stále nezadaný.
Vždycky zpíváš slova písničky Prince (jako Horacio v Gulliver's Travels), abys dostal ženu?
(smích) Ne, nezpívám. Většinou se snažím napsat svoji vlastní písničku.
Pomáhá ti tvůj smysl pro humor s ženami?
Jo, to je jediné, co mi jde. Smysl pro humor a peníze!
V předchozím rozhovoru jsi řekl, že nejtěžší částí Gulliverových cest bylo hrát někoho, kdo by měl Emily Blunt přitahovat. Vážně tomu věříš?
Nevím, jestli to byla nejtěžší část, ale vážně to roli pomohlo, protože jsem se musel cítit jako že ona je mimo mou ligu, víte? Takže myslím, že vážně pomohlo, že jsem byl z Emily nervózní.
Někteří z nás z iVillage přemýšlejí o vytvoření kampaně "Udělejme z Jasona Segela nejvíce žijícím sexy člověkem."
To by mi mohlo vážně zvednout sebevědomí. A hodně štěstí! (smích) To by bylo vážně imponující.
Děkujeme ti za to, že jsem neodešel z 'Jak jsem poznal vaši matku', i když máš vážně skvělpoou filmovou kariéru.
No, samozřejmě. Víš, je to tak trochu moje rodina. Jsme spolu šest let. Kromě mé rodiny je to nejdéle, co jsem v nějaké podobné skupině lidí byl, pokud to dává smysl. Sledoval jsem, jak mají děti - ne doslova samozřejmě (smích) - a stárneme spolu. Je to vážně speciální věc v mém životě.
Podepsal jsi smlouvu na osm sezón 'Jak jsem poznal vaši matku'. Po těchto osmy sezón skončíš?
Uvidím, jak se budu cítit v osmé sezóně. Myslím, že když jednou splníš smlouvu, splníš i všechno, co jsi měl splnit. Takže bych se ani neměl cítit, jako bych opouštěl partu nebo něco podobného. Osm let je dobrá a dlouhá doba. Ale víte, zbožňuju pracování na seriálu a zbožňuju kolegy i štáb, takže myslím, že budu hrát, dokud bude seriál.
Tvůj rozvrh musí zrovna teď být šílený.
Jo, zrovna teď pracuju sedm dní v týdnu, protože natáčím i 'Muppets', ale 'Jak jsem poznal vaši matku' mi upravili rozvrh tak, abych mohl natáčet obojí. Takže, seriál natáčím v úterý, středu, čtvrtek a film natáčím v pátek, sobotu, neděli, pondělí a úterý. Takže tak trochu pracuji osm dní v týdnu, protože v úterý natáčím obojí.
Spíš vůbec?
Popravdě, spávám v šatně.
To je působivé.
To je zoufalství.
Proč? Vedeš si tak dobře.
Když mi bylo 19, měl jsem takový období, kdy jsem cítil, že chci natáčet dál. To bylo po 'Freeks and Geeks'. Jenže jsem neměl žádný úspěch. Všechno bylo pryč. Takže stále mám v hlavě tu myšlenku, že by to všechno mohlo skončit zítra. Takže dokud mám šanci, budu se snažit splnit si sny.
Napsal jsi scénář k 'Forgetting Sarah Marshall', ale scénář k 'Muppets' ti trvalo napsat tři roky. Má to pro tebe nějaký zvláštní význam?
Má. 'The Muppets' je něco, co je v mém životě vážně důležité a byl jsem obrovský fanoušek. A pak jsem si najednou uvědomil, že mám možnost nejen pracovat s 'The Muppets', ale pomoci přinést 'The Muppets' ke generaci dětí, takže to můžou zažít. Je to docela velký tlak, a občas je to trochu děsivé, ale cítím se vážně hrdý.
Takže cítíš nátlak?
Necítím žádný nátlak kvůli úspěchu nebo něčemu podobnému. Ale kvůli tomu, abych správně vyjádřil, co pro mě 'The Muppets' znamená. To je jediné, na čem mi záleží. Pokud to dává smysl, chci, aby loutkáři byly šťastni. Lidí, kteří pracovali s originálními "Muppets" filmy a kteří si to všechno pamatují. Chci, aby tito lidé byly hrdí.
Byl jsi trochu dojatý, když ses poprvé setkal s Kermitem. Byl vždycky tvůj oblíbený?
Miluju Kermita, a také je můj vzor, ale nejraději mám Fozzie Bear. Je skvělý. Nikdy o nikom neřekl nic špatného. Je tak sladký a chce, aby Kermit byl šťastný. Jeho vtipy jsou hrozný, ale on je stále vypráví. A stále nazývá Kermita pane i po 30-ti letech.
Co budeš dělat, až doděláš 'The Muppets'?
Začnu natáčet další film, který jsem napsal se svým partnerem Nickem Stollerem, který on bude režírovat a Judd (Apatow) bude produkovat. Nazývá se to 'Five-Year Engagement'. Je to o dvojici, která se zasnoubí a následuje pět let, jak už to u některých vztahů bývá, následuje řada rozchodů a všeho dalšího.
Svlékneš se zase jako v 'Forgetting Sarah Marshall'?
Člověk nikdy neví. Řekl, že zepředu se už nikdy natočit nenechám, ale nikdy nevíš. Pokud ze mě uděláte nejvíce sexy člověka na světě, nechám se natočit nahý zepředu? Co ty nato?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amanda)* Amanda)* | Web | 3. února 2012 v 12:49 | Reagovat

Jestli je tohle blog o HIMYM, tak asi nejsi moc velká fanynka, když v rubrice nemáš hlavního hrdinu tedy - Josh Radnor ( Ted Mosby ) :)

2 Celeste Celeste | 2. července 2012 v 22:42 | Reagovat

Mo dobrej blog :) Jsou tu moje dvě nejmilovanější věci jako 1D a HIMYM <3 prostě palec hore ;) ..:)

3 plus size wedding dresses plus size wedding dresses | E-mail | Web | 1. listopadu 2012 v 19:02 | Reagovat

Very Interesting Post! Thank You For Thi Information!.
http://www.bestsundress.org/wedding-dresses-tea-length-wedding-dress.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama