One Direction: "Jsme jen normální kluci."

22. ledna 2012 v 10:57
Zpěváci hitu "What Makes You Beautiful" říkají, že se od dob X Factoru moc nezměnili. One Direction říkají, že jsou jen "normální kluci" a nikdy nenechají nově nalezenou slávu aby jim stoupla do hlavy. V září 2011 skórovali s hitem WMYB v žebříčku Vodafone Big Top 40, také hráli na Jingle Bell Ball v prosinci, ale stále trvají na tom, že od jejich spojení v roce 2010 se nezměnili.

"Jsme jen normální kluci" řekl Harry pro Daily Star. "Nejsme kluci, kteří přišli z divadelní školy a stojíme nohama na zemi." Další člen skupiny, Liam Payne tvrdí, že pěti-členná skupina nikdy nedopustí, aby vzrostlo jejich ego během jejich slávy. "Naše video pro nový singl bylo natočeno v Londýně" vysvětluje Liam "Nejsme nějaké divy, nemáme zájem odletět jen tak do Karibiku pro to, abychom tam točili video." Dříve ten týden Liam napsal na twitter zprávu, že děkuje za úžasnou podporu pro kapelu a že se omlouvá za malou aktivitu na twitteru, kvůli UK turné.

Podle mě je skvělý, že se drží při zemi. Mohli by si toho už tolik dovolit, ale prostě oni jedou fér. Mám ráda jejich skromnost, upřímnost a to, že se nebojí se trochu odvázat. :) Na první pohled je vidět, že každého fanouška milují a respektují. :) Jsou jedním slovem úžasní. :*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama