Rozhovor s Joshem, Cobie, Neilem a Alyson 2.část

5. ledna 2012 v 19:17 | Lily

Myslíš, že uvidíme víc z Tedova pracovního života?
Josh Radnor:
Nevím. Tedův pracovní život byl tak trochu náplní druhé série, kdy pracoval víc. Uvidíme. Bylo by to fajn.
Když jsem dělal rozhovor s Jasonem [Segelem], zeptal jsem se ho, jestli Marshall vydrží pracovat v Barneyho korporační společnosti. A teď to vypadá, že se věci zhoršují. Myslíte, že kvůli bytu, dluhu a všemi ostatnímu budou Marshall a Lily schopni uchovat si svoji nevinnost?
Alyson Hannigan: Víte, tohle bude opravdu velmi zajímavá cesta, to je jisté. Nevím. Teď je Marshall ve skutečném světě, takže se hodně učí, ale doufám, že se to tuhle sérii změní. Přesto si ale myslím, že jejich láska bude vždycky alespoň trochu nevinná, protože je tak čistá a kouzelná.
Neile, můj přítel je členem Magic Castlu (pozn. Magic Castle - světově nejproslulejší kouzelnický klub v Hollywoodu).
Neil Patrick Harris:
Vážně?! To je fantastické!
Říká, že jste v Castlu velmi vlivný člověk.
Neil Patrick Harris:
Jsem členem sboru hollywoodských ředitelů Magic Castle.
Vždycky se snažíte protlačit něco málo ze svého kouzelnického umění do Barneyho? Vím, že v některých epizodách kouzlil…
Neil Patrick Harris:
Jo, v pár epizodách to bylo. V jedné epizodě jsem hodně kouzlil, abych zaujal holky. Bylo tam hodně ohně. Bylo to něco jako ohnivé koule. Do scénáře napsali: "Barney vystřelí z rukou ohnivé koule." Tak to nechají být a na mně je, abych vymyslel, jak to udělat.

Takže, máte nějaké typy, kdo by mohla být matka?
Josh Radnor:
No. Od těchto teorií se držím dál. Je divné se o tom dohadovat. V show, i kdybychom to věděli, museli bychom se stále tvářit, jakože je to ona nebo to není ona? Takhle to jde přirozeně. Navíc nechci, aby se to stalo brzy.

Alyson Hannigan: (smích)Nemám ponětí. Ale doufám, že je to Stella. Zbožňuju ji. Zbožňuju Sarah Chalke. Je úžasná. Doufám, že je to ona. Nemůžeme furt nevědět, kdo je matka.
Cobie Smulders: Myslím, že to ani oni sami nevědí. Myslím, že to je poslední věc, která se v seriálu odhalí. Ve spoustě seriálu je nějaká záhada. Snažíte se přijít na to, co se tam děje. Ale myslím, že náš seriál je teď víc o pěti lidech, jejich vztazích a zážitcích. Nevím, kdy zjistíme, kdo je matka, ale taky si myslím, že odhalení matky bude znamenat konec seriálu. Víte co tím myslím?
Ano, nejspíš to bude úplně poslední odhalení v seriálu. Doufejme, že až někdy v budoucnosti.
Josh Radnor:
Jo, taky doufám.
Cobie Smulders: Taky doufám. Ale nemůžu se dočkat, až se to dozvím (Pozn.: scénáristi jim neřekli, kdo to je)
Stejně si myslím, že to bude nemravná dýně.
Josh Radnor:
To je taky teorie.
Cobie Smulders: Jo. Myslím, si, že je to jedna z možností.
V této sezóně jste měli spoustu známých osobností v seriálu. Těší Vás, že je show tak úspěšná, že takové hvězdy v ní chtějí být?
Josh Radnor:
Myslíte někoho konkrétního?
No tak samozřejmě Britney. Pak Sarah a James Ven der Beek a Mandy Moore.
Josh Radnor:
Jistě. Spoustu popových hvězd.
Přesně. Teď už vám chybí jen Christina Aguilera a Jessica Simpson.
Josh Radnor:
Jo to by bylo skvělé.
Cobie Smulders: Je to vždycky zábava. Miluji, když jsme schopní dostat nějaké vážně známé herce. Ale taky jsem ráda, když dají možnost úplně novým lidem, který se snaží uspět v Hollywoodu. Preferuji spíše ty neznámé herce před známýma, ale také chápu, proč obsadili třeba Britney.
Neil Patrick Harris:
Ráda vím, že je show dost populární na to, aby si celebrity mysleli, že je to skvělá příležitost kde se objevit. Pokud to zvýší sledovanost, jsem pro. To znamená, že naše show není….že máme co říct. Máme co dát do seriálu. Takže tak dlouho, jak budou obsazovat jen role, které napsali do show, jsem pro. Carter a Craig mají na starost castingy a jsou velmi pečlivý ohledně toho, koho obsadí a proč. Britney Spears je perfektní příklad. Její manažer přišel a řekl: "Všimli jsme si, že hledáte někoho do role recepční. Co byste řekli na Britney Spears?" Bylo skvělé, že se to stalo takhle, protože to znamená, že lidi mají zájem o naši show.
A právě tyto celebrity na sebe strhávali pozornost.
Josh Radnor:
Víte, když se tam objevila Britney, ze začátku jsem si neuvědomil všechen ten zájem médií…ale pak. Víte, když vám začnou nad scénou kroužit helikoptéry, máte z toho smíšené pocity a říkáte si, jaký jen to má ta holka život. Ale odvedla skvělou práci. Mandy taky. Byla to vážně zábava.
Cobie, mluvila jste někdy s Carterem a Craigem o jejich nepochopitelné zášti vůči Kanaďanům?
Cobie Smulders: Zajímavé je, že se rozhodli, že Robin bude Kanaďanka až potom, co se se mnou setkali. A já na to řekla jo, to bude skvělé. Mohli bychom mluvit o Kanaďě v tom smyslu, že jejich zdravotní péče a další sociální služby jsou mnohem lepší, než ty v Americe. O tom, jak je politika tam lepší. Shazovat špínu na americkou politiku. Ale všechna ta 'iglú' a 'losy' a 'ehm' skvěle zesměšňují přízvuk. Ale je to jen sitcom, takže co očekáváte?
Zbožňuju tu narážku, že Springsteen je Americký Brian Adams…
Cobie Smulders: Pravda.
Alyson, už jste se dostala přes svůj rozchod s funkovou legendou Georgem Clintonem?
Alyson Hannigan: (smích) Stále bude mít u mě v srdci místo.
Ne každý muž ti koupí fretku.
Alyson Hannigan: Pravda. Je to skvělý muž.
Na konci série naznačili, že se Robin možná přestěhuje do Tedova bytu. Myslíte, že to bude fungovat? Mohlo by to skvělé napětí.
Josh Radnor:
Jo, mohla by to být sranda.
…hlavně protože se tu objevila možnost, že budou Barney a Robin spolu…
Josh Radnor:
Vím. Bude to vážně drsné. Ještě by tam mohl být nějaký nesvár.
Když jsem prvně uviděl první epizodu seriálu, zaujalo mě, když vyprávěč mluvil o "strejdovi Barneymu" a "tetě Robin" a pomyslel jsem si, že vy dva skončíte spolu. Ve skutečnosti, Josh mi tam moc nesedl. Teď, o dvě série později, jste se vy a Robin zapletli. Bylo to ze strany scénáristů překvapení?
Neil Patrick Harris:
Tak trochu to bylo z mé strany. Pomyslel jsem, že je čas, abych se dostal na vyšší level a scénáristi se toho chytli. Ne, žertuju. Ne, ale myslím, že jsem k tomu pomohl. Byla to záludná věc. Ale nechcete být v něčem, kde jsou všichni spárovaný. Musíte na to jít opatrně a pořádně si promyslet, co a kdy se stane. Jak dlouho tak zůstat. Očekávám, že nebudeme pár příliš dlouho, protože to Barneyho hrozně mění a vůči Tedovi by to byla ráno pod pás, kdyby Robin Barneymu řekla po tom všem ano. Ale rozhodně to bude skvělý způsob jak začít čtvrtou sérii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:08 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 himym-nej himym-nej | E-mail | 13. ledna 2012 v 15:02 | Reagovat

dík jj

3 inexpensive flower girl dresses inexpensive flower girl dresses | E-mail | Web | 26. března 2013 v 4:35 | Reagovat

Q. What do you call artificial spaghetti?
http://www.untildress.net/bridal-party-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama